توانبخشی خازنی ( فلاح )
گفتاردرمانی، کاردرمانی
توانبخشی خازنی ( فلاح )
آشنایی: گفتاردرمانی، کاردرمانی
زمینه‌های کاری: اختلالات یادگیری، مشکلات تلفظ، آمادگی جهت تست سنجش و انواع آزمون های هوش، کاردرمانی جسمی، مشکلات توجه و تمرکز، کم شنوایی، درمان لکنت، شکاف کام و لب، آمادگی ورود به پیش دبستانی ودبستان، اختلالات رفتاری، توانمند سازی ذهنی و شناختی کودکان، بازی درمانی، اختلالات صوت، اتیسم، ماساژدرمانی مخصوص کودکان و بزرگسالان، مشکلات گفتار سکته مغزی و فلج مغزی، بیش فعالی
⚫️ مدیر کلینیک:مرضیه خازنی کارشناس کاردرمانی وکارشناس ارشد روانشناسی بالینی ⚫️ توانبخشی خازنی با بیش از یک دهه سابقه کاری با کادری مجرب و با سابقه در منطقه 18تهران آماده خدمت رسانی به مراجعین عزیز می‌باشد. ⚫️ ما بهترین، مجرب ترین و به نام ترین متخصـصان توانبخشی را در کـنار یکدیگر به صورت تیمی گرد هم آورده ایم تا با بررسی تخصصی مشکلات مــراجعان و ارایه خدمات توانبخشی در بالاترین سطح کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتایج را بدست بیاوریم.
آدرس: تهران، یافت آباد، میدان پژوتن، خیابان ابوالفضل بابایی، پلاک 201، طبقه سوم
شماره تلفن پذیرش: 02166822761
شماره تلفن پذیرش: 09302232281
پیوندها: اینستاگرام، تلگرام، وب سایت،
هم‌رسانی با دوستان
این نقشه، نشانی توانبخشی خازنی ( فلاح ) متخصص گفتاردرمانی، کاردرمانی در شهر تهران است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی توانبخشی خازنی ( فلاح )
ساعت کاری توانبخشی خازنی ( فلاح )
« هفته پیشین
هفته پسین »
دریافت نوبت دیدار
نوشتن کامنت شما
فرستادن دیدگاه
پیش از مراجعه حضوری با شماره نوشته‌شده، زنگ بزنید.
در راستای آگاه شدن از نوبت گرفتن از، رزومه، ساعت کاری، هزینه ویزیت توانبخشی خازنی ( فلاح ) با تلفن‌های نوشته‌شده، تماس بگیرید.
در این پیج، دسترسی به اینستاگرام، روزهای حضور دکتر، آدرس مطب، آدرس کانال تلگرام، رزومه و بیوگرافی دکتر، نوبت‌دهی اینترنتی، شماره تلفن مطب و دیگر راه‌های ارتباط با توانبخشی خازنی ( فلاح ) را خواهید داشت.
توانبخشی خازنی ( فلاح ) در اینترنت
توانبخشی خازنی ( فلاح ) در پجشگی توانبخشی خازنی ( فلاح ) در دکتر ماهر توانبخشی خازنی ( فلاح ) در دکتر بیگ
موتور جست‌وجوی دکترفارسی همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger