کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
آشنایی:
زمینه‌های کاری: کاردرمانی شناختی، بیوفیدبک عضلانی، مجهز به اتاق حسی، نوروفیدبک، کاردرمانی اختلالات پردازش و یکپارچگی حسی، مجهز به نرم افزار شناختی Captain'sLog، مجهز به نرم افزار تست IVA2 برای ارزیابی توجه، کاردرمانی جسمی حرکتی
مسئول کلینیک: دکتر محمد هدایت جو ⚫️ کارشناس ارشد کاردرمانی ⚫️ دکترای تخصصی علوم اعصاب شناختی گفتاردرمانگر: ⚫️ خانم زهرا سادات کریمی ⚫️ برای پذیرش و تشکیل پرونده قبل از مراجعه حضوری حتما تماس بگیرند.
آدرس: قم، خیابان کیوانفر، بین کوچه یک و سه، جنب بانک ملی، کلینیک کاردرمانی باران
شماره تماس پذیرش: 02536618367
پیوندها:
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، نشانی کاردرمانی و گفتاردرمانی باران متخصص  در شهر قم است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
ساعت کاری کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
« هفته پیش
هفته پس »
گرفتن نوبت دیدار
نوشتن تجربه شما
ارسال پیام
شما در این صفحه، دسترسی به رزومه و بیوگرافی پزشک، نوبت‌گیری اینترنتی، روزهای حضور دکتر، شماره تلفن مطب، آدرس مطب، کانال تلگرام، اینستاگرام و دیگر کانال‌های تماس با کاردرمانی و گفتاردرمانی باران را خواهید داشت.
پیش از مراجعه با تلفن گفته‌شده، هماهنگی کنید.
برای آگاهی از رزومه، هزینه ویزیت، نوبت گرفتن از، ساعت کاری کاردرمانی و گفتاردرمانی باران با شماره‌های نوشته‌شده، تماس بگیرید.
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در دیگر وب‌سایت‌ها
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در پجشگی کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در دیجی دکتر کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در کلیک دکتر
موتور جست‌وجوی دکترفارسی همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger